Tęczowe perełki do chwytania

0 Review(s) 
4048565081214
66,00 zł
Brutto

Perełki Grimm's, (a właściwe perły, bo średnica jednej kulki to 3 cm), są chyba najpiękniejszym gryzakiem "na świecie", który przy okazji jest świetną zabawką do chwytania dla maluchów. Nie da się nie wyciągnąć do nich dłoni.

 

Trzeba sprawdzić czy w dotyku są faktycznie tak gładkie i przyjemne na jakie wyglądają. Są i dziecko szybko to odkryje z upodobaniem dotykając kulek, gładząc je, ściskają, przekładając z rączki do rączki (o ile już potrafi tego dokonać) a w końcu sprawdzając jak smakują i, czy aby na pewno, nie nadają się do jedzenia. Nadawać się nie nadają ale smakują o wiele przyjemniej niż gryzaki z plastiku. I pachną ładnie. I nie trzymają się ich bakterie.

 

Doskonale wykończone są bezpieczne nawet dla najmłodszych, aksamitnie gładkie, bez jakichkolwiek toksycznych lub wątpliwych substancji. A poza tym nie są zabawką na kilka miesięcy. Starsze dzieci też znajdą dla nich zastosowanie. Dziewczynki z powodzeniem mogą używać ich jako energetycznej bransoletki w eko stylu. Perełki mogą być elementem scenografii, (np. rafą koralową, górą do zdobycia, pięknie kwitnącym krzakiem), w zabawach do których dzieci wykorzystują inne klocki i zabawki Grimm's. Można wykorzystać je do liczenia i nauki kolorów. A gdy dziecko wyrośnie już ze wszystkich opcji Perełki mogą być nietuzinkową dekoracją na półce z książkami i sentymentalną pamiątką z dzieciństwa.

 

Zestaw Tęczowe perełki do chwytania Grimm's, to cudowny uniwersalny przedmiot na lata:

 

·         piękny i oryginalny a przy tym bezpieczny gryzak;

·         doskonała zabawka do chwytania i manipulowania. Kulki świetnie pasują do małych dłoni;

·         do wykorzystania jako element scenografii i budowli powstających z innych klocków i zabawek;

·         na kulkach można uczyć się kolorów;

·         perełki pomogą nauczyć dziecko liczyć;

·         są nietuzinkową modną bransoletką;

·         idealne w roli interesującej dekoracji;

·         to sentymentalna pamiątka z dzieciństwa;

·         dają dziecku przyjemność płynącą ze styczności z doskonale wykończonym drewnem, które jest ciepłe i aksamitne w dotyku, i ma miły naturalny zapach kojarzący się z przyrodą, słońcem i bezpieczeństwem.

4048565081214

Specyficzne kody

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Tęczowe perełki do chwytania

Napisz swoją opinię